Korgraf logo

O NAS

Nasza firma powstała w 1996 r. w wyniku przekształceń restrukturyzacyjno-własnościowych w największej w tamtym okresie w południowej Polsce katowickiej drukarni.

Nasz podstawowy profil produkcji to gazety jedno i wielobarwne, posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich redagowaniu, tak pod względem graficznym, technicznym i merytorycznym.

Wykonujemy również - broszury i książki w oprawie miękkiej jak i twardej, kalendarze, plakaty, mapy, foldery, prospekty, ulotki, wizytówki, znaki firmowe, logotypy - m.in. projekt graficzny znanego Państwu od lat medalu ,,Laur Klienta" jest naszego autorstwa.

W zakładce galeria prezentujemy niewielki przegląd naszych prac - zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kadra wykształcona w kierunku poligraficznym i plastycznym z długoletnim stażem pracy, stara się, aby każde wykonywane zlecenie było na najwyższym poziomie edytorskim i poligraficznym.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i licencjonowanym oprogramowaniu poligraficznym.

Posiadamy dużą swobodę operacyjną - jesteśmy otwarci na każdą  formę współpracy.

Rzetelność, wysoka jakość i profesjonalizm naszym chlebem powszednim, czego dowodem jest zadowolenie Klienta - nasza największa satysfakcja.

Cykl pracy i pełna dyspozycyjność, gwarantują elastyczność i wygodę współpracy.

Zapraszając do współpracy, gwarantujemy profesjonalizm za rozsądną cenę. Ze wzgledu na dużą możliwość zastosowań materiałów oraz specyfikę projektów graficznych każde zlecenie wyceniamy indywidualnieProsimy zatem o składanie zapytań drogą mailową lub telefoniczną

 

Liczniki agnat.pl

OD PROJEKTU DO DRUKU